Академія метрології України

Новини та публікації

Дата публікації : 02.12.2016

 

Шановні колеги!

 

 

Запрошуємо вас опублікувати результати своїх наукових досліджень у Міжнародному Збірнику наукових праць з відкритим доступом “Європейське співробітництво” (ISSN друкована версія: 2449-7320; ISSN електрона версія: 2449-8726)!

 

Збірник виходить в Польщі, в м. Варшава, 12 раз на рік в друкованому (http://clmconsulting.pl/?page_id=300&lang=uk) та електронному варіантах (http://we.clmconsulting.pl).

 

До публікації приймаються статті українською, російською, польською та англійською мовами

На сьогодні Збірник зареєстровано у таких наукометричних базах:
- Index Copernicus (
детальніше);

- Citefactor indexing (детальніше);

- Google Scholar (GS);

- Національній бібліотеці Польщі (National Library of Poland) (детальніше);

- POL-index (детальніше).

Збірник орієнтований на публікацію результатів досліджень за напрямами економіки, фінансів, технічних спеціальностей, у тому числі математичного моделювання та застосування сучасних інформаційних технологій, а також за соціально-гуманітарним напрямом та юриспруденції.

До складу Наукової ради збірника на сьогодні входять фахівці найвищої кваліфікації з Польщі, Литви, Латвії, Грузії, України, Швейцарії, Німеччини, Македонії та інших країн, що забезпечує високий рівень рецензування статей та дозволяє авторам опублікувати результати власних досліджень, які будуть доступні для широкого кола науковців на міжнародному рівні
.

Детальніше ознайомитись із вимогами до наукових статей можна у вкладенні до цього листа та на порталі Збірника “Європейське співробітництво” за посиланням  http://we.clmconsulting.pl.  

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxctSLbzVi7FeYekvo_yZgIzxZPGLjiOcgasjsQZHWYM3BdUuOhttps://www.facebook.com/clmcstg


Зі сподіванням на подальшу співпрацю та з повагою
Головний редактор Збірника “Європейське співробітництво”
Збігнєв Вонсік

 

УМОВИ ПУБЛІКАЦІЇ

Дата публікації : 10.02.2020

Шановні колеги!

"Measurements infrastructure" ("Інфраструктура вимірювань").

 
  Наказом Міністра освіти та науки України  від 30.11.2021 № 1290 журнал «Інфраструктура вимірювань» включено до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії, що є найвищим ступенем офіційного визнання наукового видання у країні.
Журнал зареєстровано у міжнародному каталозі ISSN, базах Cross Ref та Google Scholar, кожній статті надається індивідуальний міжнародний номер для посилань doi. Засновниками журналу є Національній університет КПІ ім. Сікорського, Академія метрології України та ДП «Укрметртестстандарт». Організація видавник ДП «Укрметртестстандарт».
Журнал виходить англійською (основною) та українською мовами, що дає змогу широкому загалу фахівців за межами України знайомитись з науковими досягненнями наших фахівців.
 
         Вимоги до статей та інші умови публікації – на сайті журналу  mi-journal-online.org

 

Завантажити:  Додатки

applemint.eu - створення сайту.

Copyright © 2012-2013 Академія метрології України. Всі права захищено.