Академія метрології України

Членство в академії

Дата публікації : 04.07.2013

Членами Академії за результатами загального голосування можуть стати вчені, відомі фахівці, діяльність яких пов'язана з метрологією і мають суттєві теоретичні, науково-методичні та практичні результати і досягнення.

 

Юридичні особи, за рішенням загальних зборів подають заяву про прийняття в АМУ, яке розглядається на Президії Академії, і при позитивному рішенні стають колективними членами, беруть участь у практичній діяльності Академії і користуються її підтримкою при вирішенні науково-технічних завдань і організаційних питань. В даний час працюють куратори, які проводять політику Академії метрології України у Вінницькому, Донецькому, Київському, Львівському та Харківському регіонах.

 

Порядок прийому фізосіб в АМУ:

  • Фізична особа, яка бажає стати членом АМУ, подає згідно Статуту заяву на ім'я президента, а також коротку довідку про свою наукової та практичної діяльності та досягнення в галузі метрології.
  • Кандидатура Претендента, яку представляє один з членів АМУ, обговорюється на загальних зборах Академії.
  • За результат обговорення приймається рішення.
  • При позитивному рішенні Претендент стає: Дійсним членом Академії метрології України за наявності наукового ступеня доктора наук; Членом-кореспондентом Академії метрології України.
  • Член-кореспондент АМУ, який вніс вагомий внесок у розвиток АМУ, сприяє її діяльності за Статутом за рішенням загальних зборів через три роки може бути обраний дійсним членом АМУ.

applemint.eu - створення сайту.

Copyright © 2012-2013 Академія метрології України. Всі права захищено.