Академія метрології України

Академія метрології України

Дата публікації : 10.09.2014

Шановні колеги !

Вітаємо Вас із професійним святом — Днем працівників стандартизації та метрології в Україні і  Всесвітнім днем стандартів  та щиро бажаємо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і добробуту, творчої наснаги в ім’я процвітання нашої країни! МИРУ нам та Слава Україні!

Президент та секретаріат АМУ

 

Дата публікації : 02.16.2015

 

СТАДНИК БОГДАН ІВАНОВИЧ

*01.06.1936 - †22.09.2022

 

Колектив Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології та кафедри Інформаційно-вимірювальні технології з глибоким сумом сповіщають, що 22 вересня 2022 року на 87 році життя відійшов у засвіти наш дорогий вчитель і наставник багатолітній директор Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології та завідувач кафедри Інформаційно-вимірювальні технології, доктор технічних наук, професор, заслужений винахідник УРСР, дійсний член Академії інженерних наук України, дійсний член Міжнародної Академії термоелектрики, дійсний член Академії Метрології України, засновник школи засобів вимірювання фізичних величин, корифей школи термометрії, багаторазовий Doctor Honoris Causa, Почесний професор Львівської політехніки

СТАДНИК БОГДАН ІВАНОВИЧ

 

Богдан Іванович Стадник автор понад 500 наукових праць: монографій, статей, а також патентів та винаходів, шанований у Львові не лише як науковець, а й як Учитель з великої літери..

Богдан Стадник народився 1 червня 1936 року у мальовничому селі Гірне Стрийського району на Бойківщині у багатодітній родині, тож знав ціну хлібові, праці. Після закінчення місцевої семирічки (1943 — 1950 рр.) продовжував здобувати середню освіту у м. Сколе, а у 1953 році вступив на престижний радіотехнічний факультет Львівського політехнічного інституту. У 1958 році закінчив інститут і був скерований на роботу в окреме конструкторське бюро «Термоприлад» при заводі «Львівприлад».

Варто сказати, що в «Термоприладі» працювали однодумці, які любили свою справу й передавали творчі та наукові знання молодим. Атмосфера в «Термоприладі» викристалізувала характер майбутнього вченого, його поведінка була складовою морально-етичного та професійно-орієнтованого клімату об’єднання.

Коли виникла потреба очолити кафедру «Інформаційно-вимірювальної техніки» в Політехніці (1982 рік), то, розуміючи важливість цього завдання, Богдан Іванович дав згоду. Він не лише зберіг започатковане попередниками, а й розвинув нові сфери діяльності, приділяючи передовсім увагу розширенню зв’язків із закордонними колегами, оновленню матеріальної бази кафедри через створення нових лабораторій, отримання сучасного обладнання. За участі проф. Б. Стадника створено нові термоперетворювачі для різних галузей народного господарства та наукових досліджень, серед яких прилади, що використовувалися для вимірювання температури в межах міжнародних проєктів «Вега» та «Фобос».

Доклався проф. Б. Стадник й до надзвичайно активної (ось уже майже 30-річної) безпрецедентної співпраці із Закладом метрології та вимірювальних систем факультету електротехніки та інформатики Жешівської політехніки. Це і спільні семінари, наукові праці, обмін студентами, захисти дисертацій, написання спільних підручників, культурологічна взаємодія, яка сприяє взаєморозумінню між нашими народами та країнами.

 

Колективи Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології та кафедри Інформаційно-вимірювальні технології від усього серця висловлюють свої співчуття рідним та близьким покійного і розділяємо з вами біль від його втрати.

 

Прощання з покійним відбудеться в чині парастасу 22 вересня 2022р. о 2000 в студентському храмі блаженного священномученика Олексія Зарицького (вул. Лукаша, 3а).

Чин похорону відбудеться 23 вересня 2022р.о 1200  у цьому ж храмі.

 Місце поховання – Янівське кладовище.

 

Спочивай з Богом, наш дорогий вчителю. Пам'ять про Тебе ніколи не згасне в наших серцях.

Вічная память

 

Дата публікації : 10.02.2020

Шановні колеги!

"Measurements infrastructure" ("Інфраструктура вимірювань").

 
  Наказом Міністра освіти та науки України  від 30.11.2021 № 1290 журнал «Інфраструктура вимірювань» включено до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії, що є найвищим ступенем офіційного визнання наукового видання у країні.
Журнал зареєстровано у міжнародному каталозі ISSN, базах Cross Ref та Google Scholar, кожній статті надається індивідуальний міжнародний номер для посилань doi. Засновниками журналу є Національній університет КПІ ім. Сікорського, Академія метрології України та ДП «Укрметртестстандарт». Організація видавник ДП «Укрметртестстандарт».
Журнал виходить англійською (основною) та українською мовами, що дає змогу широкому загалу фахівців за межами України знайомитись з науковими досягненнями наших фахівців.
 
         Вимоги до статей та інші умови публікації – на сайті журналу  mi-journal-online.org

 

Завантажити:  Додатки

Дата публікації : 01.28.2021

Шановні колеги!

Фаховий журнал "Вимірювальна техніка та метрологія" запрошує подавати рукописи наукових статей! Журнал включений до наукометричної бази Index Copernicus та Google Scholar

Видавництво чергового номера відбудеться влітку  2021 року. Друк статей безкоштовний. Орієнтовна вартість паперового примірника журналу - 90 грн.

Матеріали друкуються лише англійською мовою. З метою забезпечення оперативного розгляду публікації прохання надсилати на e-mail: istcmtm@lpnu.ua  для попереднього рецензування матеріали публікації і українською мовою.

Сайт журналу "Вимірювальна техніка та метрологіяhttp://science.lpnu.ua/uk/istcmtm

 

З повагою, Головний редактор журналу "Вимірювальна техніка та метрологія" професор Стадник Б.І. 

Контакти:  НУ "Львівська політехніка", кафедра Інформаційно-вимірювальних технологій. 

моб. тел. 0679799597, e-mail:  istcmtm@lpnu.ua

applemint.eu - створення сайту.

Copyright © 2012-2013 Академія метрології України. Всі права захищено.