Академія метрології України

Академія метрології України

Дата публікації : 10.09.2014

Шановні колеги !

Вітаємо Вас із професійним святом — Днем працівників стандартизації та метрології в Україні і  Всесвітнім днем стандартів  та щиро бажаємо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і добробуту, творчої наснаги в ім’я процвітання нашої країни!

Президент та секретаріат АМУ

 

Дата публікації : 01.28.2021

Шановні колеги!

Фаховий журнал "Вимірювальна техніка та метрологія" запрошує подавати рукописи наукових статей! Журнал включений до наукометричної бази Index Copernicus та Google Scholar

Видавництво чергового номера відбудеться влітку  2021 року. Друк статей безкоштовний. Орієнтовна вартість паперового примірника журналу - 90 грн.

Матеріали друкуються лише англійською мовою. З метою забезпечення оперативного розгляду публікації прохання надсилати на e-mail: istcmtm@lpnu.ua  для попереднього рецензування матеріали публікації і українською мовою.

Сайт журналу "Вимірювальна техніка та метрологіяhttp://science.lpnu.ua/uk/istcmtm

 

З повагою, Головний редактор журналу "Вимірювальна техніка та метрологія" професор Стадник Б.І. 

Контакти:  НУ "Львівська політехніка", кафедра Інформаційно-вимірювальних технологій. 

моб. тел. 0679799597, e-mail:  istcmtm@lpnu.ua

Дата публікації : 04.29.2021

Засідання Рад IMEKO – 2021

 

20 березня у ІМЕКО відбулося 64-те спільне засідання Генеральної ради та Технічної ради. У ньому взяли участь 62 учасники, делегати від організацій-членів, співробітники ТК та інші науковці. Протягом майже 4-годинної досить інтенсивної сесії було багато обговорено, а також складено кілька нових планів. Офіційний представник від України д.т.н., проф. Васілевський О.М.

 

Найбільш дискусійними були питання про створення нового технічного комітету та обговорення змін у стратегії IMEKO.

Деталі зустрічі та скріншоти відеоконференції представлено за посиланням: /simg/IMEKO/64_imeko.pdf

За інформацією організаторів  "64-е спільне засідання Генеральної ради та Технічної ради 20 березня 2021 року було дуже успішним. IMEKO робить великий прогрес. Представлено внутрішній погляд на подію та інформація про семінар ТС у травні".   https://imeko.org/images/imeko/Newsletter-April-2021.pdf

applemint.eu - створення сайту.

Copyright © 2012-2013 Академія метрології України. Всі права захищено.